Karnavalvereniging De Slamridders Heusden

De Slamridders organiseren jaarlijks een carnavalstoet en dit tijdens onze 3-daagse , en dat in de tent in Heusden Centrum ,op vrijdag hebben we een Carnavalbal , op Zaterdagnamiddag hebben we kindercarnaval , met een ritje op een echte carnaval wagen en s'avonds een echte rockavond met een live band , op Zondag trekt onze stoet door het Centrum deze vindt altijd plaats op de 1é zondag na Pasen.

Wij hebben ook een Ontbijtshow met optreden van verschillende artiesten en de aanstelling van de nieuwe hoogheden en aftreden van de bestaande hoogheden , dit vindt plaats op de 1é zondag na Nieuwjaar.

Wij hebben ook een eetdag om eurokes in het laadje te krijgen voor onze stoet te financieren, deze eetdag vindt plaats op de 1é zaterdag van Oktober

Sociale media

Contact

Adres
Weg naar de Grauwe Steen 112 , 3550 HeusdenZolder
Tel.
0417260533
carnavalstoetheusden@outlook.com

PENNINGMEESTER

BENNY TIELENS

WEG NAAR DE GRAUWE STEEN 112 , 3550 Heusden-Zolder
GSM
0471260533
carnavalstoetheusden@outlook.com

stoet organisator

BENNY TIELENS

WEG NAAR DE GRAUWE STEEN 112 , 3550 HEUSDEN ZOLDER
GSM
0471260533
carnavalstoetheusden@outlook.com